KDO JSME

Lidé si pamatují věci prostřednictvím asociací. Pokud svému okolí nabídnete zajímavé příběhy, uvelebí se jim v mysli dlouhodobě. Vydavatelství COT media začalo psát svůj příběh v roce 1997 jedním časopisem. V současné době činnost firmy představují tři hlavní linie: vydávání magazínů, pořádání eventů a poskytování agenturního PR servisu a marketingových služeb.

Vzpomněli jste si na svoji první knížku a vůni kakaa? Nebo na ranní noviny u kávy? Pak i vy věříte tisku. Do portfolia COT media patří magazíny významných hráčů na poli cestovního ruchu, dopravy nebo FMCG. Napíšeme, přeložíme, nafotíme, nakreslíme, graficky uchopíme, obstaráme tisk a pošleme časopis do světa. Publikujeme pro děti, teenagery, podnikatele a majitele firem, ekonomy, manažery, turisty/cestovatele, odborníky, zaměstnance nadnárodních firem. Zákazníci, obchodní partneři, zaměstnanci i široká veřejnost vnímají hodnoty společností díky našim zákaznickým B2C, firemním B2B a zaměstnaneckým B2E magazínům.

Žijeme příběhy našich klientů. I díky tomu své zkušenosti dokážeme zúročit při pořádání B2B eventů, konferencí, diskuzních snídaní, workshopů či golfových turnajů. Napříč Českou republikou organizujeme společenské akce, které přispívají k osobním vztahům, sdílení zkušeností i k rozvoji českého podnikání. Spolumajitelky vydavatelství COT media Eva Frindtová a Gabriela Ben Ahmed patří k pěti hrdým zakladatelům Nadačního fondu STOP šikaně, který se rozhodl postavit tichému, ale nebezpečnému společenskému nešvaru.  

V listopadu 2013 jsme získali Cenu za mimořádný přínos v oblasti odborných médií, která byla udělena agenturou CzechTourism. Pět let po sobě (2015–2019) jsme se umístili v žebříčku Českých 100 nejlepších, který každoročně vyhlašuje pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius. V letech 2018 a 2019 jsme získali dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet ocenění D&B Top Rating.

D&B Top Rating

COT media získala v letech 2018 a 2019 ocenění D&B Top Rating dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet.

Toto ocenění mohou získat pouze společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu nejlepším stupněm “1” AAA po dobu minimálně 12 měsíců a oceňuje stabilitu, solventnost a důvěryhodnost společnosti.

Českých 100 Nejlepších

Společnost COT media se v letech 2015, 2016, 2017, 2018 a 2019 umístila v prestižním žebříčku Českých 100 nejlepších.

1997

Založení společnosti, v lednu vyšel první titul pro odborníky v cestovním ruchu (od roku 1999 známý jako COT business)

1998

Expanze na mediálním trhu v oblasti tištěných titulů (Travelogue, OK Čechija, Be the Best, MyWings CZ/EN a samostatné mutace SK/PL/HU, Leo Expres, Leopold)

2000

Poprvé vychází časopis Travel Service Magazine (CZ/EN) – dnes MyWings

2002

Založení vlastního DTP studia

2003

Velká cena cestovního ruchu, od roku 2003 pod názvem Náš kraj, od roku 2010 společně s BVV jako Velká cena cestovního ruchu

2010

Rozvoj v oblasti korporátních titulů (pro společnosti Hospodářská komora ČR, Globus, Sanofi, Foxconn)

2010

Rozvoj eventového oddělení zaměřeného na prestižní networkingové akce (slavnostní křty časopisů Komora a Be the Best, setkání majitelů rodinných firem, Řád Vavřínu Hospodářské Komory, Diamanty českého byznysu a dlaší…)

2013

Start odborných snídaní - COTakhle snídani na téma

2015

Spuštění portálu iCOT

Vedení společnosti

Eva Frindtová

Founder/CEO

E-mail: eva.frindtova@cot.cz

Gabriela Ben Ahmed

Founder/Business Development Director

E-mail: gabriela.benahmed@cot.cz

Petr Frindt

CFO/COO

E-mail: petr.frindt@cot.cz

Veronika Frindtová

HR Director/Process Development Director

E-mail: veronika.frindtova@cot.cz

Marek Hubač

Editorial Director

E-mail: marek.hubac@cot.cz

Zdeněk Novák

Marketing Director

E-mail: zdenek.novak@cot.cz

Reference